biuro@moneyworld.pl
  
O firmie
Firma Money World, działająca wcześniej pod nazwą Kantor Wymiany Walut, rozpoczęła działalność na rynku wymiany walut w maju 1998r. Od samego początku nie uległa zmianie forma prawna firmy i wciąż jest ona kierowana przez jej założyciela. 
Działalność firmy jest wzorowo oceniana przez organ nadzorujący-Narodowy Bank Polski, czego świadectwem jest m.in. otrzymany dyplom od Prezesa NBP Sławomira Skrzypka, otrzymany w dowód uznania za wkład w prace badawcze oraz inne wyróżnienia.

Strategia firmy od początku zakładała, iż musi być ona nastawiona na zaspokajanie wszelkich potrzeb klienta i dostosowywać model działania do jego wymagań. Stąd też nasze działanie charakteryzuje innowacyjność, poszerzanie gamy oferowanych usług oraz elastyczność. Oferowane przez nas usługi w oddziałach charakteryzuje najwyższa jakość oraz ukierunkowanie na satysfakcję klienta, co oznacza poznanie jego potrzeb oraz w miarę możliwości ich realizację.

Sieć kantorów wymiany walut pod nazwą Money World obejmuje obecnie kilkanaście oddziałów m.in. na terenie Lotniska im. Chopina w Warszawie, a także na terenie dworców kolejowych PKP w Warszawie. Wciąż pracujemy nad powiększeniem sieci naszych placówek oraz poszerzaniem zakresu świadczonych usług. Wiemy, iż wartość firmy buduje dobrze wykształcona kadra, dlatego też wspomagamy naszych pracowników w stałym podwyższaniu kwalifikacji, nie tylko zawodowych. Bieżące szkolenia mają na celu przypominanie pracownikom, iż najwyższą wartością dla firmy, jest satysfakcja jej klientów. Obecnie stanowimy zespół ponad 30 wysoko wykwalifikowanych osób, w zdecydowanej większości posiadające wyższe wykształcenie, władające minimum jednym językiem obcym.
Kalkulator walutowy
Wpisz ilość i wybierz walutę:

Wartość zamawianej waluty:
0.00 zł

Kursy wymiany walut aktualizowane są w godzinach pracy, tj. codziennie od godz. 6.00 do godz. 23.00

Zamówienie walut złożone przez internet ważne jest przez 48 godziny od momentu złożenia zamówienia.

Kontakt
Money World
Dworzec Centralny w Warszawie


Hala Główna pomieszczenie H10-H11

Telefon/Fax.
22 606 41 64
22 846 87 86

email biuro@moneyworld.pl

Godziny otwarcia:
7 dni w tygodniu
całodobowoInformacje

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług na terenie Dworca Centalnego  w Warszawie. Kantor Wymiany Walut zlokalizowany jest w hali głównej dworca, pomieszczenie H10-H11

Oferujemy usługi codziennie, całodobowo

Proponujemy Państwu możliwość kupna i sprzedaży 24 walut wymienialnych, z możliwością negocjacji kursu wymiany dla transakcji o równowartości minimum 1000 EUR.

Istnieje możliwość zamówienia waluty poprzez stronę internetową lub telefon oraz odbiór zamówienia w naszym biurze.


Jak do nas trafić?